دوره حمل مسافر خلبانی شخصی ULCPL
 آموزش خلباني حمل مسافر (UL-CPL) : اين دوره كه شامل ساعاتي دروس تئوري و پرواز بوده به خلبان اين امكان را مي دهد پس از اخذ مدرك مربوطه اقدام به حمل یک سرنشين بنمايند. ضمنا پیش نیاز این دوره ULPPL می باشد

گذراندن دوره زمینی ، تئوری برابر 60 ساعت 
گذراندن دوره عملی برابر با 40 ساعت پرواز

ثبت نام برای دوره تیر ماه از  15 مهر 1398 ظرفیت باقی مانده 4 نفر 

(جهت ثبت نام ار مرورگر کروم استفاده نمایید و کد امنیتی را با دقت وارد کنید در صورتی که خطای کد امنیتی به وجود آمد صفحه را رفرش نمایید و مجدد فرم را تکمیل نمایید ، ثبت نام الزاما از طریق سایت می بایست انجام شود)

قوانین و شرایط ثبت نام

شـــرایط پذیـــرش دانشجو: 

 1. داشتن پایان نامه دیپلم  2. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی ویا معافیت تحصیلی (معافیت پزشکی با تاییدیه شوارای پزشکی)  3. حداقل سن ١٨ سال  4. حداقــل قــد 160 سانتیمتر 5. عدم سو سابقه کیفری و حقوقی  6. احراز صلاحیت پزشکی طبق استاندارد سازمان هواپیمائی کشوری فوق سبک 7. تدیّن به یکی از ادیان رسمی کشور 8. عدم اعتیاد

تبصره: افرادی که دارای کارت پایان خدمت معافیت پزشکی می باشند یا دارای مشکل و بیماری خاصی می باشند می توانند ابتدا از طریق آموزشگاه به مدیکال معرفی شوند و تاییدیه دریافت نمایند جهت دریافت معرفی نامه با شماره تلفن 09302224656 تماس حاصل فرمایید. 

هزینه ها به شرح زیر می باشد

دوره تئوری 4/200/000 تومان که 700/000 تومان قرارداد پیش پرداخت در سایت می باشد و مابقی موقع تشکیل پرونده و قراداد اصلی پرداخت می شود. 40 ساعت پرواز که به صورت شارژی می باشد هر ساعت بستگی به نوع هواپیما از ساعتی  670 ، 800 هزار تومان که به صورت ۱۰ ساعت شارژ می تواند اقساطی باشد.


اعتبار گواهینامه :

پس از گرفتن گواهینامه بین المللی هواپیمای ( Ultralight ) قادر خواهید بود در کلیه سایتهای پروازی در هر جای دنیا پرواز کنید.

وسیله پرنده فوق سبک چیست ؟

وسایل پرنده ای که حداکثر وزن برخاست آنها 600 کیلوگرم بوده و دارای 2 صندلی (که شامل صندلی خلبان نیز می شود) باشند ، وسیله پرنده فوق سبک می گویند . موتور این وسایل پرنده از نوع پیستونی می باشد و فشار کابین ثابت نمی باشد . این وسایل پرنده در صورتی که دارای ارابه فرود باشند ، ارابه فرود آنها ثابت است . از وسایل پرنده فوق سبک به عنوان مثال به هواپیماهای فوق سبک یک و دو نفره ، کایت ، پاراگلایدر ، هواپیماهای مدل و بالن اشاره کرد .

با توجه به تصمیم هیات مدیره شرکت از این پس کلیه افرادی که در دوره های first flight و cruise flight شرکت میکنند و قصد ادامه دوره در رشته خلبانی شخصی را داشته باشند باید مراحل گزینش و مصاحبه ورودی را قبول و مورد تایید حراست شرکت قرار بگیرند

ضمنا آزمون ورودی رشته خلبانی شخصی ماهی یک مرتبه برگزار خواهد شد 

قبول شدگان آزمون طی مصاحبه حضوری می توانند در این مجموعه در رشته خلبانی شخصی واقع در فرودگاه پیام وارد شوند

Skyleader 

ساخت: جمهوری چک 

هرساعت پرواز 900/000 تومان

ایکاروس B  /  ایکاروس A 

  ساخت: آلمان

ایکاروس A هرساعت پرواز  670/000 تومان

ایکاروس B هرساعت پرواز 800/000 تومان

ساوانا 701
ساخت: اتریش، ایتالیا

هرساعت پرواز 600/000 تومان