ثبت نام برای دوره بعدی شروع کلاس ها از 30 آذر 1398 ظرفیت باقی مانده 3 نفر 

(جهت ثبت نام ار مرورگر کروم استفاده نمایید و کد امنیتی را با دقت وارد کنید در صورتی که خطای کد امنیتی به وجود آمد صفحه را رفرش نمایید و مجدد فرم را تکمیل نمایید ، ثبت نام الزاما از طریق سایت می بایست انجام شود)

گواهینامه خلبانی شخصی

متقاضی پس از گذارندن این دوره به عنوان خلبان هواپیمای شخصی فوق سبک نامیده می شود و هم به عنوان تفریحی و پس از ادامه دوره در مقطع CPR  و  IP هم به عنوان شغل (معلم خلبانی ، خلبان هواپیماهای شخصی جهت نظارت ، بازرسی، مدیریت بحران، جهاد کشاورزی، نقشه برداری و هر ارگانی ) که دارای این هواپیماها می باشند میتواند از آن استفاده نماید این این رشته از مقطع خلبانی مسافربری مجزا می باشد و برای هواپیماهای زیر 600 کیلوگرم تعریف شده است...
معمولا افراد هدفهای مختلفی از فراگیری علوم پرواز دارند . برخی میخواهند پرواز را به عنوان شغل آینده خود انتخاب کنند ٬ برخی میخواهند با یادگیری پرواز از خرید بلیت هواپیما اجتناب کنند و با پرواز شخصی به سفرهای درون شهری و برون شهری بپردازندو یا حتی برخی از افراد دیدگاه تفریحی و سرگرمی از یادگیری خلبانی دارند و علاقه مند هستند که اوقات فراغت خود را با پرواز سپری کنند.

مهم نیست که هدف شما برای پریدن و خلبانی چه چیز باشد ٬ اگرشما از جمله افرادی هستید که همیشه آرزوی پرواز داشتید، پرسان این امکان و موقعیت را برای شما به راحتی در مکانی ایمن و دوستانه فراهم میکند.

شما هم در هر شغل و رشته ای هستید می توانید وارد این رشته شوید و به راحتی هواپیمای شخصی داشته باشید یا اجاره کنید

قوانین و شرایط ثبت نام

شـــرایط پذیـــرش دانشجو: 

 1. داشتن پایان نامه دیپلم  2. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی ویا معافیت تحصیلی (معافیت پزشکی با تاییدیه شوارای پزشکی)  3. حداقل سن ١٨ سال  4. حداقــل قــد 160 سانتیمتر 5. عدم سو سابقه کیفری و حقوقی  6. احراز صلاحیت پزشکی طبق استاندارد سازمان هواپیمائی کشوری فوق سبک 7. تدیّن به یکی از ادیان رسمی کشور 8. عدم اعتیاد

تبصره: افرادی که دارای کارت پایان خدمت معافیت پزشکی می باشند یا دارای مشکل و بیماری خاصی می باشند می توانند ابتدا از طریق آموزشگاه به مدیکال معرفی شوند و تاییدیه دریافت نمایند جهت دریافت معرفی نامه با شماره تلفن 09302224656 تماس حاصل فرمایید. 

هزینه ها به شرح زیر می باشد

دوره تئوری 4/100/000 تومان که 700/000 تومان قرارداد پیش پرداخت در سایت می باشد و مابقی نقدا موقع تشکیل پرونده و قراداد اصلی پرداخت می شود. 40 ساعت پرواز که به صورت شارژی می باشد هر ساعت بستگی به نوع هواپیما از ساعتی  670 ، 800 هزار تومان که به صورت ۱۰ ساعت شارژ میتواند اقساطی باشد، هزینه کل دوره حدودا 36 میلیون تومان در طی 4 ماه تا یک سال می باشد.


اعتبار گواهینامه :

پس از گرفتن گواهینامه بین المللی هواپیمای ( Ultralight ) قادر خواهید بود در کلیه سایتهای پروازی در هر جای دنیا پرواز کنید.

وسیله پرنده فوق سبک چیست ؟

وسایل پرنده ای که حداکثر وزن برخاست آنها 600 کیلوگرم بوده و دارای 2 صندلی (که شامل صندلی خلبان نیز می شود) باشند ، وسیله پرنده فوق سبک می گویند . موتور این وسایل پرنده از نوع پیستونی می باشد و فشار کابین ثابت نمی باشد . این وسایل پرنده در صورتی که دارای ارابه فرود باشند ، ارابه فرود آنها ثابت و جمشو است . از وسایل پرنده فوق سبک به عنوان مثال به هواپیماهای فوق سبک یک و دو نفره ، کایت ، پاراگلایدر ، هواپیماهای مدل و بالن اشاره کرد .

هواپیماهای مجموعه

Skyleader 

ساخت: جمهوری چک 

هرساعت پرواز 1/000/000 تومان

ایکاروس B  /  ایکاروس A 

  ساخت: آلمان

ایکاروس A هرساعت پرواز  670/000 تومان

ایکاروس B هرساعت پرواز 800/000 تومان

ساوانا 701
ساخت: اتریش، ایتالیا

هرساعت پرواز 600/000 تومان

                                                                 #خلبانی #مهمانداری #لباس_خلبانی #لباس_مهمانداری #شغل_خلبانی #خلبانی_شخصی #هواپیما #هواپیما_شخصی #هزینه_خلبانی #پرواز #ایرلاین #هما #ایران_ایر #ماهان #خلبان